Eğitim Hizmetlerimiz Danışmanlık Hizmetlerimiz Tanıtım ve Organizasyon Hizmetlerimiz

Parantez Eğitim, verdiği hizmetlerle farkındalık yaratmak ve yaşam boyu sahip olacağınız beceriler kazandırmak düşüncesiyle Yavuz GÜVEN tarafından kurulmuştur.

VİZYONUMUZ

İş dünyasındaki kurumların, bireylerin; mesleki, kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunup, verimliliklerini artırarak Parantez Eğitim'in tüm paydaşlar arasında iletişimi sağlayan, sinerji yaratan en iyi merkez olmasını sağlamaktır.

Eğitim dünyasında, ilköğretim seviyesinden itibaren okul, öğrenci, öğretmen ve velilerle paylaşımda bulunarak, öğrencilerin gelecekleri ile ilgili planlarına, öğretmenlerin mesleki, kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunarak, Parantez Eğitim'in tüm paydaşlar arasında iletişimi sağlayan, sinerji yaratan en iyi merkez olmasını sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

  • Tüm paydaşların ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanmasına yönelik eğitim programları geliştirmek
  • Yetişkinlerin mesleki, kişisel ve sosyal gelişimlerine yönelik eğitim programları düzenlemek
  • Öğrencilerin beceri ve yeteneklerini tanıyıp, kişisel gelişimlerini destekleyen eğitimler vererek, akademik gelecekleri için en doğru kararı almalarına yardımcı olmak
  • Teknoloji ve insan gücünü etkin kullanmak ve deneyimlerimizi profesyonelliğimizle birleştirerek sürekli iyileştirmeye yönelik takım çalışmalarına liderlik etmektir.