Eğitim Hizmetlerimiz Danışmanlık Hizmetlerimiz Tanıtım ve Organizasyon Hizmetlerimiz
Saga Dayali Resim

Uzun süren bir ögrenim yılını geride bıraktığımız şu günlerde, sizin için yaza özel tasarladığımız Mental Gelişim Programı ile çocuklarınızın anlayarak okuma hızını ve okuma performansını artırmak; bütünsel algı ve konsantrasyonunu geliştirmek; yaratıcılıklarını ortaya çıkartıp mental gelişimlerine katkı sağlamak amaçlanmıştır.

Bununla birlikte, eğitim sistemimizin bir parçası olan “SBS”, “YGS-LYS” gibi, öğrencilerin tüm hayatlarını etkileyen sınavlardaki başarılarını artırmak hedeflenmiştir.Pazartesi’den Cuma’ ya kadar sürecek bu bir haftalik program süresince;

• Hafıza Teknikleri ile ilgili egzersiz ve oyunlarla beyni daha verimli kullanabilmeyi,
• Anlayarak Hızlı Okuma becerisi ile okuduklarını çok daha iyi anlayarak % 200-300 oranında daha hızlı okumayı,
• Yaratıcı Drama ile kendini özgürce ifade edebilmeyi, iletişim ve yaratıcılık becerilerini geliştirmeyi, sorumluluk ve karar alma becerilerini geliştirmeyi,
• Motivasyon Teknikleri ile pozitif tutum ve özgüven kazandırmayı

Tüm bunların ötesinde 1 hafta içinde, tüm hayatları boyunca kullanabilecekleri yepyeni becerileri öğrenme fırsatı sunuyoruz.


Çocuğunuz, bu becerileri kazanmak için her gün biraz zaman ayırarak tüm akademik hayatını olumlu etkileyebilir ve yaşıtlarının arasında kendini daha ileri bir noktaya taşıyarak başarıya emin adımlarla koşabilir.


Mental Gelişim Programı Seans Saatleri:

10.30 – 12.00 Bütünsel Algı ve Anlayarak Hızlı Okuma

13.00 – 14.30 Hafıza Teknikleri ile Zihinsel Performans Güçlendirme

15.00 – 16.00 Yaratıcı Drama

Mental Gelişim Programını paket olarak alan ögrencilerimiz Motivasyon Tekniklerinden ücretsiz olarak yararlanacaklardır. Ayrıca paket programa öğle yemeği dahildir.

Paket dışı eğitim seçenekleri ve detaylar için bize ulaşın.